П.П. Мех

продаж запчастин для С/Г техніки

Диск зчеплення (корзина) 70-1601090 Білорусь

Наявність:
В наявності
Ціна:
4 600,00 грн./шт
  
Ціни на товари можуть коливатись в залежності від курсу валют. Актуальні ціни уточнюйте у менеджера.

Диск зчеплення (корзина) 70-1601090 Білорусь старого зразку.
Служить для справного з'єднання дизеля і трансмісії, короткочасного їх роз'єднання, а також запобігання трансмісії від перевантажень
D зовн. - 380 мм, Z шліц = 16

Корзина муфти зчеплення трактора МТЗ-80, 82, однодискова, фрикційного типу, постійно замкнута, суха.
Корзина (або муфта) зчеплення на трактор МТЗ-80 являє собою деталь механізму зчеплення, яка прикріплена до маховика дизеля. Її завдання - забезпечення зчеплення і розчеплення з диском в момент натискання на корзину підшипником (вижимним) - деталь, яка піддається безпосередньому впливу натискного пристрою (в даному випадку пружини) і передає при включенні зчеплення веденому диску частину крутного моменту від двигуна трактора.
В процесі роботи трактора МТЗ відбувається поступове зменшення вільного ходу педалі корзини зчеплення 70-1601090А, тому необхідна перевірка вільного ходу кожні 500 годин робочого часу трактора. Допускається для роботи без регулювання зменшений хід в межах 30 мм. Перш ніж робити перевірку вільного ходу, необхідно звільнити її від впливу пружини, закрутивши болт в кронштейн до упору. Якщо регулювання виконано правильно, пружина тяги в момент включення зчеплення матиме додаткове стиснення в діапазоні 3 - 4 мм.
Після того, як муфта зчеплення МТЗ 70-1601090А буде встановлена на маховик і будуть зняті технологічні болти, необхідно відрегулювати положення віджимних ричагів за допомогою спеціальної оправлення з торцевою поверхнею, куди відбувається упор віджимних ричагів. За допомогою гвинтів регулювання потрібно підвести ричаги в торець до упору і законтрити контргайками гвинти регулювання. Тим самим забезпечиться відстань 0,1 мм від торця ступиці до поверхні контакту ричагів з вижимним підшипником. Ця величина для ричагів однієї муфти не повинна бути більше 0,3 мм.

Застосовується до тракторів: МТЗ-80/82

  • Дата публікації: 18.11.2022

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Почта(отделение)
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Наложенный платеж